Wypełnij formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko*
E-mail*
Telefon kontaktowy*
Nazwa Firmy*
NIP
Rodzaj Księgowości*
Liczba pracowników
Liczba faktur sprzedaży miesięcznie
Liczba faktur zakupu miesięcznie
Dodatkowe informacje
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Klikając przycisk 'wyślij' zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.
Skontaktuj się ze swoim księgowym
Dział Ksiąg Handlowych
Maciej Zieliński
e-mail: m.zielinski@kjoptima.pl
tel.: 693 536 605
Izabela Reczek
e-mail: i.reczek@kjoptima.pl
tel.: 607 400 310
Elżbieta Krywult
e-mail: e.krywult@kjoptima.pl
tel.: 661 927 639
Patrycja Piłatyk
e-mail: p.pilatyk@kjoptima.pl
tel.: 519 669 631
Bożena Hańderek
e-mail: b.handerek@kjoptima.pl
tel.: 516 431 630
Beata Stobiecka
e-mail: b.stobiecka@kjoptima.pl
tel.: 798 269 747
Oskar Bernacik
e-mail: o.bernacik@kjoptima.pl
Weronika Inglot
e-mail: w.inglot@kjoptima.pl
tel: 797 287 886
Ewa Kamińska
e-mail: e.kaminska@kjoptima.pl
tel: 797 864 035
Magdalena Stanowska
e-mail: m.stanowska@kjoptima.pl
tel: 789 306 282
Anna Kramarczyk
e-mail: a.kramarczyk@kjoptima.pl
tel: 797 388 670
Karolina Kondla
e-mail: k.kondla@kjoptima.pl
Angelika Nowak
e-mail: a.nowak@kjoptima.pl
Dział Ksiąg Przychodów i Rozchodów
Gabriela Witoszek
e-mail: g.witoszek@kjoptima.pl
tel.: 695 385 744
Monika Nowak
e-mail: m.nowak@kjoptima.pl
tel.: 519 706 993
Anna Jaros
e-mail: a.jaros@kjoptima.pl
tel.: 798 374 893
Paulina Worona
e-mail: p.worona@kjoptima.pl
tel.: 789 178 392
Danuta Urzoń
e-mail: d.urzon@kjoptima.pl
tel.: 798 052 955
Natalia Gładki
e-mail: n.gladki@kjoptima.pl
Dział Kadr i Płac
Beata Wojciechowska
e-mail: b.wojciechowska@kjoptima.pl
tel.: 692 588 559
Sylwia Szweda
e-mail: s.szweda@kjoptima.pl
tel.: 518 213 678
Aneta Pawłowska
e-mail: a.pawlowska@kjoptima.pl
tel.: 798 033 672
Anna Malinka
e-mail: a.malinka@kjoptima.pl
tel.: 797 085 473
Zarząd
Katarzyna Burkowska Mazurek
e-mail: k.burkowska@kjoptima.pl
tel.: 605 830 763
Jakub Urban
e-mail: j.urban@kjoptima.pl
tel.: 693 536 360
Elżbieta Rybicka
e-mail: e.rybicka@kjoptima.pl
tel.: 693 536 601
Czesław Mazurek
e-mail: c.mazurek@kjoptima.pl
tel.: 518 213 869
Biuro
Natalia Kołtuńska
e-mail: sekretariat@kjoptima.pl
tel.: 693 536 603
Przemysław Buda
e-mail: p.buda@kjoptima.pl
tel.: 785 175 815
Made on
Tilda