Wypełnij formularz kontaktowy

Imię i Nazwisko*
E-mail*
Telefon kontaktowy*
Nazwa Firmy*
NIP
Rodzaj Księgowości*
Liczba pracowników
Liczba faktur sprzedaży miesięcznie
Liczba faktur zakupu miesięcznie
Dodatkowe informacje
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Klikając przycisk 'wyślij' zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.
Skontaktuj się ze swoim księgowym
Dział Ksiąg Handlowych
Maciej Zieliński
e-mail: m.zielinski@kjoptima.pl
tel.: 693 536 605
Izabela Reczek
e-mail: i.reczek@kjoptima.pl
tel.: 607 400 310
Elżbieta Krywult
e-mail: e.krywult@kjoptima.pl
tel.: 661 927 639
Patrycja Piłatyk
e-mail: p.pilatyk@kjoptima.pl
tel.: 519 669 631
Bożena Hańderek
e-mail: b.handerek@kjoptima.pl
Dział Ksiąg Przychodów i Rozchodów
Elżbieta Rybicka
e-mail: e.rybicka@kjoptima.pl
tel.: 693 536 601
Gabriela Witoszek
e-mail: g.witoszek@kjoptima.pl
tel.: 695 385 744
Monika Nowak
e-mail: m.nowak@kjoptima.pl
tel.: 519 706 993
Izabela Skorupka
e-mail: i.skorupka@kjoptima.pl
Dział Kadr i Płac
Beata Wojciechowska
e-mail: b.wojciechowska@kjoptima.pl
tel.: 692 588 559
Sylwia Szweda
e-mail: s.szweda@kjoptima.pl
tel.: 518 213 678
Zarząd
Katarzyna Burkowska
e-mail: k.burkowska@kjoptima.pl
tel.: 605 830 763
Jakub Urban
e-mail: j.urban@kjoptima.pl
tel.: 693 536 360
Czesław Mazurek
e-mail: c.mazurek@kjoptima.pl
tel.: 518 213 869
Biuro
Anna Boduszek
e-mail: a.boduszek@kjoptima.pl
tel.: 693 536 603
Przemysław Buda
e-mail: p.buda@kjoptima.pl
tel.: 785 175 815
Made on
Tilda